کلوپ ستاوند

 

SETAVAND CUSTOMERS CLUB


در دنیای  پیشرفته امروزی خدمات رسانی متمایز، مستلزم شناخت و درک نیازهای مشتریان است شرکت ستاوند برای دستیابی به اهداف تجاری و شغلی خود که همانا ایجاد یک رابطه بلند مدت جهت حصول سود دوسویه با مشتریان است اقدام به صدور کارت هایی با عنوان  membership card نموده است.

نحوه دریافت و استفاده از کارت عضویت:

با توجه به شرایط خاص خرید هر یک از مشتریان محترم کارتهای عضویت به نام خریدار صادر می گردد و هنگام خریدهای آتی ارائه کارت یا شماره عضویت جهت سهولت ثبت خرید و دریافت خدمات لازم می نماید.
سطح عضویت هر یک از مشتریان با توجه به میانگین خرید ماهانه شان سطح بندی می شود و با توجه به این سطوح مزایای هر سطح به مشتریان تعلق پیدا می کند. جزئیات سطح بندی عضویت و مزایای هر سطح ممکن است با توجه به تغییر سیاست های کاری و اوضاع اقتصادی کلی طی سال تغییراتی داشته باشد.

 
 

مزایای ارائه شده به اعضای کلوپ ستاوند:

 
  1. تخفیف : دارندگان کارت عضویت می توانند از تخفیف های ویژه اعضا که با توجه به سطح عضویتشان متفاوت است بهره مند شوند.
  2. قرعه کشی ماهانه : از مزایای دیگر کارت عضویت ستاوند شرکت در قرعه کشی هایی است که به صورت ماهانه بین اعضای کلوپ انجام می شود و هدایایی تقدیم می گردد.
  3.  استفاده از تخفیفات ویژه دوره ایی : (special offers)از خدمات دیگر در نظر گرفته شده برای اعضای کلوپ استفاده از تخفیفات استثنایی پایان دوره است.
  4. ارائه خدمات پس از فروش : از آنجا که ستاوند ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات و راهنمایی های تکنیکی (technical supports) را از وظایف خود می داند، بدیهی است اعضای کلوپ در اولویت انجام این سرویس دهی می باشند.
  5. حمل رایگان:ستاوند جهت سهولت دسترسی اعضای کلوپ مشتریان به محصولات برای سطوح خاصی برنامه حمل رایگان را پیاده می نماید.
  6.  تبلیغات مشترک : برای اعضای کلوپ با سطوح عضویت بالا برنامه هایی جهت انجام امور چاپ و تبلیغات به صورت مشترک در نظر گرفته شده است.
  7. خرید اعتباری:سطوح خاصی از اعضای کلوپ می توانند از خریدهای اعتباری طبق شرایط تدوین شده استفاده نمایند.
  8. گارانتی طلایی ستاوند:ارسال کالای اضافه بر خرید جهت استفاده در زمان خرابی شامل گارانتی ویژه اعضای کلوپ
 
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید  6642127-0311


 

برای تکمیل فرم بر روی تصویر فوق کلیلک نمایید
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری