پرده اتوماتیک ستاوند


پرده های اتوماتیک ستاوند 

در راستای تغیرات و مدرنیته کردن نمای ساختمانها ( اعم از فروشگاهای بزرگ ، منازل مسکونی ، دفاتر کار و...) با توجه به رویکرد جایگزینی پنجره های بزرگ و نماهای کاملا شیشه ای با پنجره های کوچک سنتی برای  داشتن بیشترین حد دید خارجی و جذب بیشتر نور ، نیاز به استفاده از انواع شید ، اسکیرین و پرده اتوماتیک به طور محسوسی قابل روئیت است ، که در این باب شرکت ستاوند ( وارد کننده موتور آلات انواع پرده های کنار رو و بالا رو ) پرده های اتوماتیک خود را به مالکین و  استفاده کنندگان گرامی ارائه میدهد .


مزایا 

از مزایای استفاده از سیستم  پرده ی اتوماتیک میتوان به افزایش عمر پرده ، سهولت در استفاده و قابلیت اتصال به سیستم هوشمند را نام برد .
با اتوماسیون پرده ،دیگر نگران دید داخل در ساعات مختلف ، وضعیت نور و گیاهان آپارتمانی خود حتی در زمانی که در محل حضور ندارید نخواهید بود . اتصال این سیستم به سیستم هوشمند و یا یک سنسور نور ، به شما این امکان را میدهد تا با تنظیمات مورد علاقه خود در هر ساعت از شبانه روز پرده ها را به صورت اتوماتیک باز و یا بسته نمایید .پرده های کنار رو  : پرده های پارچه ای مورد استفاده در  منازل مسکونی ، سالن های همایش و تئاتر که میتوانند به صورت اتوماتیک به یک یا دوطرف باز و بسته گردند .

برای دیدن اطلاعات و تصاویر بیشتر کلیک کنیدپرده های بالارو : شامل انواع شیدر ، کرکره های چوبی و فلزی ، پرده های رومن و زبرا می باشند که میتوانند به وسیله موتورهای مناسب اتوماتیک گردند .

برای دیدن اطلاعات و تصاویر بیشتر کلیک کنید
 
درحال بارگزاری